Keikokai Cheb

Keikokai Cheb


Fotografie studentů v Chebu (podzim 2009).Pravidelné tréninky

Naše studijní skupina byla oficiálně založena na jaře roku 2009. Studujeme bojová umění bujinkan ryū-ha pod hlavičkou Bujinkan Dōjō Prague a tedy shihana Pavla Slavíka. V současné době se náš počet pohybuje okolo 10 studentů.

Cvičíme 2 krát týdně v areálu policejního sportovního klubu – ulice 17. listopadu (cizinecká policie, vedle hasičů), kde nám půjčili dōjō. Dále v případě příznivého počasí lze cvičit i venku – vše záleží na domluvě.
Snažíme se pravidelně jezdit na semináře shihana Pavla Slavíka, ale i do zahraničí. V létě roku 2009 jsme poprvé vycestovali za tréninky přímo do kolébky tohoto umění, Japonska. Měli jsme tak možnost studovat pod Hatsumi senseiem a japonskými shihany, což pro nás bylo nedocenitelnou zkušeností a inspirací.

Pokud byste chtěli s námi vyzkoušet tréninky bojových umění Bujinkan Dōjō, klidně se na nás obraťte (kontakty jsou uvedeny níže na této stránce). Rádi Vám zodpovíme vaše dotazy, tedy pokud to bude možné. Noví zájemci o trénink mohou začít se studiem kdykoli během celého roku. Tréninky jsou vhodné jak pro muže tak i ženy od 15 let.
Na první trénink si stačí vzít s sebou jakékoliv pohodlné sportovní oblečení, pokud nemáte Kimono, které je samo sebou vhodnější. Ostatní věci vám rádi pro začátek zapůjčíme.

Dny a časy tréninků:
• Úterý 18.30 – 20.30 hod.
• Čtvrtek 18.30 – 20.30 hod.Společná fotografie z cesty do Japonska v roce 2009.
Roman, Hatsumi Sensei, Pavel a Jarda.


Kontakt na instruktory:

Roman Kříž

Roman Kříž
email: roman.kriz@bujinkanprague.com
mobil: +420 724 957 663
skype: royoroman

Jaroslav Málek

Jaroslav Málek
email: jaroslav.malek@bujinkanprague.com
mobil: +420 603 180 837
skype: jaruda2Z chebských tréninků

Roman s Jardou v japonské restauraci (Noda, Japonsko 2009).