Keikokai Cheb

Keikokai Cheb


Fotografie studentů v Chebu (podzim 2009).Pravidelné tréninky

Naše studijní skupina byla oficiálně založena na jaře roku 2009. Studujeme bojová umění bujinkan ryū-ha pod hlavičkou Bujinkan Dōjō Prague a tedy shihana Pavla Slavíka. V současné době se náš počet pohybuje okolo 10 studentů.

Momentálně cvičíme 1 krát týdně v areál budovy Dosta na adrese Pražská 1696/35, 35002 Cheb, kde nám využíváme malou tělocvičnu. Dále v případě příznivého počasí lze cvičit i venku – vše záleží na domluvě.
Snažíme se pravidelně jezdit na semináře shihana Pavla Slavíka, ale i do zahraničí. V létě roku 2009 jsme poprvé vycestovali za tréninky přímo do kolébky tohoto umění, Japonska. Měli jsme tak možnost studovat pod Hatsumi senseiem a japonskými shihany, což pro nás bylo nedocenitelnou zkušeností a inspirací.

Pokud byste chtěli s námi vyzkoušet tréninky bojových umění Bujinkan Dōjō, klidně se na nás obraťte (kontakty jsou uvedeny níže na této stránce). Rádi Vám zodpovíme vaše dotazy, tedy pokud to bude možné. Noví zájemci o trénink mohou začít se studiem kdykoli během celého roku. Tréninky jsou vhodné jak pro muže tak i ženy od 15 let.
Na první trénink si stačí vzít s sebou jakékoliv pohodlné sportovní oblečení, pokud nemáte Kimono, které je samo sebou vhodnější. Ostatní věci vám rádi pro začátek zapůjčíme.

Dny a časy tréninků:
• Středa 20.00 – 21.30 hod.Společná fotografie z cesty do Japonska v roce 2009.
Roman, Hatsumi Sensei, Pavel a Jarda.


Kontakt na instruktora:

Roman Kříž

Roman Kříž, 3. dan
email: roman.kriz@bujinkanprague.com
mobil: +420 724 957 663
skype: royoroman
Roman Kříž na společné fotografii s Pavlem na prosincovém semináři v Praze v roce 2017.
Z chebských tréninků

Roman s Jardou v japonské restauraci (Noda, Japonsko 2009).