Košice (Slovensko)

Košice (Slovensko)Študenti a priatelia na tréningu v Košiciach – november 2016.
O NÁS

Naša študijná skupina vznikla na jar roku 2014, ako pridružená skupina v Bujinkan Dōjō Prague. Niektorí z nás študujú bojové umenia bujinkan ryū-ha cez desať rokov. V minulých rokoch sme mali možnosť navštevovať semináre pod zaujímavými učiteľmi a inštruktormi „našého“ bojového umenia, napr.: Svenerica Bogsätera, Holgera Kunzmana, Luboše Pokorného, Andreja Jasenca, Jakeho Sharpstona a ďalších. V súčasnej dobe sa snažíme pravidelne jazdiť na semináre shihana Pavla Slavíka v Českej Republike, rovnako tak ho aj pozývať za nami do Košíc a navštevovať semináre organizované ostatnými oficiálnymi dōjō nielen na Slovensku.KEDY A KDE

Pravidelné dni a časy našich tréningov:
• Utorok 19,00 - 21,00
• Štvrtok 19,00 - 21,00

Miesto: Bujinkan Dōjō Košice, Exnárova 10 na druhom poschodí (vchod od konzervatória na Exnárovej 8), sídlisko Dargovských hrdinov (Furča) v Košiciach.

Tiež je možné sa dohodnúť v prípade priaznivého počasia na ďalšom tréningu vonku.

Pokiaľ by ste chceli sa k nám pridať budeme iba radi. Predsa len sa lepšie trénuje vo viacerých ľuďoch. Takže pokiaľ by ste mali záujem si s nami vyskúšať tréningy bojových umení bujinkan ryū-ha, kľuďne sa na nás obráťte. Radi Vás privítame medzi nami. Tu je dôležité povedať, že zatiaľ nieje v našich radách žiadny člen, ktorý by mal úroveň 5. danu a teda bol oficiálnym inštruktorom Bujinkan dōjō, čo ale nieje problém pre spoločný tréning a štúdium. Jaroslav Behun je zatiaľ náš najzkusenejší študent, ktorý je v súčasnej dobe držiteľom 1. danu. To je tiež dôvodom, preto sme sa pripojili pod niektorého z oficiálnych učiteľov Bujinkan Honbu Dōjō, v našom prípade pod Pavla Slavíka z Prahy.
Prípadný záujemcovia o tréning sa k nám môžu pridať kedykoľvek v priebehu celého roka. Tréningy tohoto bojového umenia sú vhodné ako pre mužov tak i ženy a rozumný vek kedy začať je zhruba od 15 rokov.
Na prvý tréning si stačí vziať so sebou akékoľvek pohodlné športové oblečenie, pokiaľ nemáte tréningové kimono, ktoré je samo sebou vhodnejšie. Ostatné veci vám radi pre začiatok zapožičiame.

Tešíme sa na stretnutie s ďalšími záujemcami o tréningy bojových umení ninjutsu a bujutsu.KONTAKTJaroslav Behun
tel: 0902 265 894
e-mail: jaroslav.behun@bujinkanprague.com
web: www.bujinkanprague.com/kosice
facebook: bujinkan.kosiceNAŠE DŌJŌ

Máme to veľké šťastie, že môžeme využívať pre naše tréningy priestory vlastného dōjō. Tu je niekoľko fotografií z interiéru našej telocvični.