Spolupracujeme

Spolupracujeme

Rádi bychom vám představili firmy, se kterými již nějakou dobu spolupracujeme a vážíme si jejich práce. Jsme rádi, že s nimi můžeme tvořit jeden tým.


Vsokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha Strojní

Od vzniku našeho oddílu fungujeme pod Tělovýchovnou jednotou Technika Praha Strojní. Díky tomu máme možnost využívat prostory vysoké školy pro naší činnost. Moc si vážíme této spolupráce.


TELCEL, spol s r.o.

Za touto firmou stojí dva skvělí kamarádi, kteří se snaží již mnoho let pomáhat našemu oddílu a dokonce dříve sami studovali bujinkan bugei. Jsou jimi Vašek Míšek a Milan Kolář. Kluci se starají o naše webové domény a také na jejich servrech jede náš web.
Společnost Telcel vznikla již v roce 1995 a od svého vzniku se zaměřuje na poskytování komplexních služeb uživatelům Internetu a nadstandardního servisu uživatelům výpočetní techniky. Tato společnost se zaměřuje nejen na “velké” klienty a konzumenty komunikačních služeb, ale i na malé společnosti, které optimálně využijí jejich individuální přístup k řešení konkrétních případů. Jejich stránky nalezne na tomto odkazu www.tnet.cz.


Hayashi.cz

S firmou HAYASHI.CZ spolupracujeme ve více oblastech již od jejího začátku. Mnoho let je Pavel dopisovatelem časopisu “Bojová umění” (dříve “Fighter’s magazín”), který vydává Hayashi.cz. Navíc většinu vybavení, které máme v našem dōjō, jako jsou tatami, tréninkové zbraně atd., máme od této pražské firmy. Zatím posledním společným dílem je spolupráce na novém kimonu, které je prodáváno pod označením Shinobi (na tomto kimonu budeme ještě pracovat i na dalších variantách).

Pokud se zajímáte o tradiční bojová umění, či bojové sporty a nebo sebeobranné systémy a potřebujete vybavení pro své tréninky, určitě se obraťte na Hayashi.cz. Jejich stránky nalezne na tomto odkazu www.hayashi.cz.


Česko-japonská společnost

Česko-japonská společnost se již mnoho let stará o šíření tradic Japonska v ČR. Jsme rádi, že můžeme navštěvovat akce této společnosti a vystupovat na nich. Webová adresa ČJS je www.japan.cz.


Ústav tělesné výchovy a sportu ČVUT

Ústav tělesné výchovy a sportu je pro nás jeden z největších partnerů. Díky tomuto partnerství využíváme skvělých podmínek pro fungování našeho oddílu a organizování různých akcí. Naše dōjō je od svého začátku součástí VŠTJ Technika Praha Strojní.
Od roku 2007 byl pod názvem ninjutsu zaveden předmět hodin tělesné výchovy na půdě ČVUT, který vede Pavel. Díky tomu se studenti vysoké školy mohou seznámit s tradičními bojovými uměními bujinkan ryū-ha.
Stránky najdete na adrese www.utvs.cvut.cz.


Ippon shop.cz

Firma Ippon Shop a její majitel Sylva Březná s námi spolupracují také již mnoho let. Před lety vytvořili pro nás první typ keiko-gi podle naší předlohy a opatřili lem výšivkou 武神館道場. Většina studentů cvičí právě v tomto kimonu. Tady je odkaz na jejich stránky www.ipponshop.cz.


Cold Steel.cz

Pražské zastoupení této americké firmy nabízí široký sortiment nožířského zboží a nejen jeho. V Praze můžete také navštívit jejich jedinečný showroom. Vše o této firmě najdete zde www.cold-steel.cz.


BubbleGYM – oddíl gymnastiky

gymnastika

Od září 2017 spolupracuje náš dětský oddíl s pražským gymnastickým oddílem BubbleGYM (www.bubblegym.cz), který vede Ing. Iva Milerská, bývalá sportovní gymnastka, mistryně České republiky, mnohonásobná krajská přebornice a dlouholetá trenérka sportovní gymnastiky.

Tento oddíl pro nás připravuje gymnastické tréninky šité na míru. A proč? To je jednoduché, jednoduše si uvědomujeme, že GYMNASTIKA = ZÁKLAD PRO VŠECHNY DRUHY SPORTŮ a jde nám u nás v Ninja Kids Prague o všeobecný pohybový rozvoj našich malých bojovníků.