Praha

PrahaPravidelné tréninky

Naše pravidelné lekce - keiko se již několik let konají v budově Strojní fakulty ČVUT na Karlově nám. 13 na Praze 2, kde máme naše dōjō v hale/tělocvičně A3.


Dny a časy tréninků:

■ Pondělí 19,00 – 21,00 hod.
■ Středa 19,00 – 21,00 hod.
■ Čtvrtek 19,00 – 21,00 hod. (trénink zaměřený především na kihon waza 基本技, základní techniky)

Navíc pořádáme jednou za 14 dní úterní tréninky shurikenjutsu 手裏剣術 - házení různých čepelí. Informace o těchto lekcích najdete zde.
Další naší aktivitou jsou pravidelné intenzivní víkendové semináře a vícedenní soustředění. O těchto aktivitách najdete info zde.


Doplňující info pro zájemce:
- vstup do tělocvičny je možný vždy 20 min před tréninkem
- pro svůj první trénink si můžete zvolit jakoukoli lekci
- stačí si vzít jakékoliv sportovní oblečení
- první trénink je zdarma a můžeme po něm probrat všechny vaše případné dotazy

Zájemci o trénink bojových umění ninjutsu a bujutsu mohou začít kdykoli během celého roku. Rádi vás přivítáme mezi námi.Jak se k nám dostanete:

Můžete dojet metrem (trasa B) nebo tramvají (č. 3, 6, 14, 18, 22 a 24) a vystoupit ve stanici Karlovo náměstí. Vchod do budovy Strojní fakulty je přímo z vestibulu stanice metra a nebo z rohu Resslovy ulice a Karlova náměstí. Po vstupu do budovy oznamte na vrátnici, že máte namířeno na trénink ninjutsu, nebo oznamte že jdete do tělocvičny A3. Jakmile poté projdete turnikety, dejte se hned po schodech doleva směrem k proskleným dveřím, za kterými najdete v rohu dveře do tělocvičny A3 a to už je naše dōjō.

Podrobný popis cesty zde.

Mapu najdete zde.Tréninky v našem pražské dōjō vedou:

Pavel Slavík    Pavel Slavík
Pavel Slavík, yūshū shihan Bujinkan honbu dōjō
email: pavels@bujinkanprague.com
mobil: + 420 736 208 050

Dále s tréninky pomáhají:

Ludovít Plata
Ľudovít Plata, shidōshi - 5. dan
email: ludovit.plata@bujinkanprague.com
mobil: +420 732 925 120
skype: ludovit.plata

Petr Holub
Petr Holub, 4. dan
mobil: +420 733 149 060Naše letákyTréninky v letních měsících (červenec, srpen)V době letních měsíců se pravidelné tréninky přesunou do areálu loděnice ČVUT, kterou najdete na adrese – Strakonická 49/60 7, Praha 5 - Malá Chuchle.
Tréninky zde probíhají venku a to za každého počasí v těchto dnech a časech:

■ Pondělí 18.00 – 20.00 hod.
■ Středa 18.00 – 20.00 hod.

Jak se dostat do loděnice:
Pokud pojedete MHD tak musíte metrem (trasa B) do stanice Smíchovské nádraží. Odtud pokračovat autobusem č. 129, 172, 241 nebo 244 do stanice "Malá Chuchle", což je druhá zastávka a je na znamení. Od zastávky je loděnice asi 2 minuty, stačí podejít pod Strakonickou na druhou stranu směrem k řece a hned první budova je loděnice ČVUT.
Pokud plánujete autem, tak se dá pohodlně zaparkovat v areálu loděnice.Mapu najdete zde.

V areálu loděnice je veškeré možné zázemí - šatny, toalety, sprchy, apod. V případě velice špatného počasí je zde i tréninkový sál, který můžeme využít. Také je možné zde posedět v místní klubovně. 😉
Někteří lidé mají představu, že je areál loděnice příliš vzdálen pro dopravu MHD, ale není tomu tak. Tak například cesta z našeho dōjō na Karlově náměstí do loděnice trvá městskou veřejnou dopravou cca 20 minut.


Malá fotografie z našich tréninků

Tréninky v současném dōjōLetní tréninkyTréninky z bývalého dōjō