Praha – pravidelné tréninky

Praha – pravidelné tréninky

Naše pravidelné lekce (keiko) se konají v budově Strojní fakulty ČVUT, Karlovo nám. 13, Praha 2 a hale A3, kde nám bylo dovoleno vybudovat si své dōjō. Dōjō je vybavené nejen tatami ale i dalšími věcmi pro náš trénink.

Dny a časy tréninků:

● Pondělí 19,00 – 20,45 hod.
Středa 19,00 – 20,45 hod.

Místo: budova Strojní fakulty ČVUT, Karlovo náměstí 13, Praha 2 - hala A3

Dōjō je otevřené před každým keiko cca od 18:30 hod., abychom měli všichni možnost se včas připravit na společné keiko.

Zájemci o trénink tradičních bojových umění ninjutsu a bujutsu mohou v našem dō začít kdykoli během roku. Cvičíme po celý rok.

Rádi vás přivítáme mezi námi!

Jak se dostanete do našeho dōjō na Karlově náměstí:

Pokud pojedete MHD tak musíte metrem (trasa B) do stanice "Karlovo náměstí". Vystoupíte směr Karlovo náměstí výstupem do Resslovy ulice. Hned nad tímto schodištěm najdete vstup do budovy Strojní fakulty ČVUT. Vejdete dovnitř, na vrátnici prosím oznamte, že jdete na trénink ninjutsu a oni vás navedou kudy máte jít. Není to nic těžkého, jsme hned vlevo za vstupními turnikety.Tréninky během letních měsíců (červenec a srpen)

V letních měsících také cvičíme a to v areálu loděnice v Malé Chuchli, kde máme možnost cvičit jak venku, tak v případě špatného počasí i ve vnitřním sále. Na letní tréninky je třeba, aby si již stálí studenti s sebou nosili vlastní tréninkové zbraně - tantō, bokutō a hanbō.

Dny a časy tréninků:

Pondělí 18,30 – 20,00 hod.
Středa 18,30 – 20,00 hod.

Místo: areál loděnice ČVUT, Strakonická 49/60, Praha 5 - Malá Chuchle

Tréninky se konají venku za každého počasí. V areálu je veškeré zázemí - šatny, sprchy, wc, klubovna, ve které je možnost po tréninku společně posedět. 😉Soukromé lekce

Soukromé lekce jsou určené především aktivním studentům pražského dōjō či mimopražských keikokai, kteří se nemohou z různých důvodů zúčastnit našich společných keiko (tréninkových lekcí) a nebo se připravují třeba na zkoušky na technické stupně.

Nicméně jsme schopni připravit lekce i pro zájemce z řad veřejnosti.

V případě zájmu napište na info@bujinkanprague.com a nebo se optejte na pravidelných keiko.Tréninky v pražské dōjō vedou:

Pavel Slavík    Pavel Slavík

Pavel Slavík, dai-shihan
e-mail: pavels@bujinkanprague.com
tel.: + 420 736 208 050

Ludovít Plata

Ľudovít Plata, shidōshi - 8. dan
email: ludovit.plata@bujinkanprague.com
mobil: +420 732 925 120
skype: ludovit.plata