Jak začít

Jak začítPokud Vás zaujala bojová umění ninjutsu či chcete-li bujinkan ryū-ha a chtěli byste začít chodit na naše tréninky, rádi vás přivítáme mezi sebou. Pražské dōjō má tréninky až 5 x do týdne.
Můžete přijít na jakýkoliv trénink v týdnu, dle vaší volby.
Navíc pro nové zájemce se snažíme více přizpůsobit čtvrteční lekce, které jsou více věnovány nácviku základních technik. Na těchto lekcích je více času na vaše dotazy. Cíl čtvrtečních tréninků je, aby se usnadnil váš trénink na ostatních lekcích s pokročilými studenty.

Po dohodě s učitelem je možné začít s tréninkem kdykoli během roku, není potřeba čekat na začátek kalendářního nebo školního roku. Vždy vám bude na začátku vašeho tréninku pomáháno, abyste se co nejrychleji seznámili s procvičovanými pohyby.

Pro dětské zájemce do 14 let máme také pražský dětský oddíl. Informace o dětských trénincích najdete zde.


Přijďte se podívat na náš trénink

Můžete se přijít i jen podívat, ale myslíme si, že je přeci jen lepší si náš trénink rovnou nezávazně zdarma vyzkoušet. Vaše vlastní zkušenost s cvičením vám řekne více, než se jen na cvičení koukat jako na film. Dny a časy tréninků najdete na stránce tréninky.

Před návštěvou vašeho prvního tréninku je lepší se ohlásit na: pavels@bujinkanprague.com


Co si vzít s sebou

Na svou první lekci nepotřebuje nic krom volného sportovního oblečení. Pokud máte kimono, je to samo sebou lepší, ale na vše je dostatek času. Obuv řešit nemusíte, v dōjō cvičíme naboso. Co se týče ostatního vybavení, tak vám bude zapůjčeno.


Další užitečné informace můžete najít na stránkách: