Keikokai Vlašim

Keikokai VlašimNaše studijní skupina - keikokai byla oficiálně založena na jaře roku 2016. Studujeme bojová umění bujinkan bugei (ninjutsu a bujutsu) pod hlavičkou Bujinkan Dōjō Prague a tedy pod vedením shihana Pavla Slavíka.

Cvičíme 2 krát týdně v areálu sokola Vlašim, který najdete v ulici Sportovní 618 (mapa - https://goo.gl/maps/pup6owcuuzo).

Dny a časy tréninků:

• Úterý 19.00 – 20.30 hod.
• Čtvrtek 19.00 – 20.30 hod.
• navíc minimálně jednou týdně jezdíme pravidelně na trénink pod vedením Pavla Slavíka do pražského dōjō

Základní informace o instruktorovi:

Své zkušenosti s bojovými uměními sbíral Štefan již od útlého dětství, kdy vyzkoušel některá další bojová umění, která byla v té době běžně dostupná. Během těchto tréninků se naučil pracovat s dynamikou pohybu lidského těla na základě správného využití technik dýchání.
Štefan začal se studiem bojových umění bujinkan bugei od roku 2006 pod vedením Pavla Slavíka, tehdy ještě v rámci jeho tréninků v Bujinkan Czech Dōjō. V roce 2008 Pavel založil školu Bujinkan Dōjō Prague a Štefan tak pokračuje dále v tréninku pod jeho vedením v rámci tehdy nově vzniklého oddílu. Štefan pravidelně navštěvuje různé mezinárodní semináře pod vedením zahraničních učitelů (Sveneric Bogsäter, Holger Kunzmann, Andrej Jasenc a dalších), které organizujeme v Praze.

Doplňující informace o našich trénincích:

Tréninky v našem vlašimském dōjō jsou otevřené pro všechny zájemce o bojová umění ninjutsu a bujutsu od 15 let, jak muži tak ženy. V případě zájmu o trénink mně neváhejte kontaktovat a nebo přímo dojděte na kteroukoli naší lekci. Ze začátku si stačí vzít s sebou na tréninky jakékoliv sportovní oblečení. Po nějaké době a v případě vašeho zájmu je možné zakoupit tradiční tréninkové kimono.


Kontakt na instruktora:Štefan Dojčán
email: stefan.dojcan@bujinkanprague.com
mobil: +420776035716
skype: pistasan