Tréninky Ninja Kids Prague

Tréninky Ninja Kids Prague


Pravidelné tréninky v centru Prahy.
Těšíme se na viděnou!

__________________________________________________________________

Kdy a kde trénujeme:

■ pondělí 17:30 – 18:30 hod.
■ středa 17:30 – 18:30 hod.

pátek 17:00 18:00 hod. (tyto tréninky se konají jednou do měsíce ve spolupráci pražským oddílem BubbleGYM a jsou zaměřené na gymnastiku – termín je oznámen vždy s dostatečným předstihem)

Vstup do tělocvičny je možný vždy cca 10 min před tréninkem.


Kde trénujeme:

Najdete nás hned v centru města a to přímo na Karlové náměstí 13 na Praze 2 v budově Strojní fakulty ČVUT. Naše tréninky se konají v hale A3.


Jak se k nám dostanete:

■ Můžete využít metra – trasy “B” a vystoupit na Karlově náměstí. Nebo můžete tramvají a také vystoupit na zastávce Karlovo náměstí. Budova Strojní fakulty ČVUT se nachází hned na rohu Karlova náměstí s Resslovou ulicí. Na vrátnici při vstupu do vstupní haly fakulty je potřeba říci, že jdete na dětský trénink ninjutsu do tělocvičny A3. Oni vás rádi nasměrují a kdybyste tam nikoho nezastihli, projděte turnikety, dejte se po schodech doleva, směrem k proskleným dveřím, za kterými v rohu najdete dveře do tělocvičny A3. Za těmito dveřmi je naše dōjō.

■ Podrobný popis cesty zde.
■ Mapu najdete zde.Co si vzít s sebou na první trénink:

Na trénink si stačí vzít nějaké sportovní oblečení, doporučujeme tepláky s dlouhými nohavicemi a tričko ideálně s dlouhými rukávy. Sportovní obuv není potřeba – cvičíme bosi.

Nezapomeňte také na chuť se něčemu naučit a dobrou náladu.

Když vás bude náš trénink bavit a budete se chtít stát součástí Ninja Kids Prague, tak naším tradičním oblečením je černé kimono s páskem a tabi (japonská obuv). To vše je možné zakoupit na naše doporučení a se slevou v jednom z obchodů, specializovaném na vybavení pro bojová umění.


Ceny dětských tréninků:

3.600,- Kč – celý rok
2.500,- Kč – září až leden
2.500,- Kč – únor až červen

K ceně tréninků se přidává poplatek 200,- Kč jako členský příspěvek pro tělovýchovnou jednotu ČVUT Technika Praha Strojní, pod kterou náš oddíl funguje. Tento poplatek platí vždy jen na kalendářní rok a jeho součástí je i zdravotní pojištění dítěte.