Trenčín (Slovensko)

Trenčín (Slovensko)

Naša študijná skupina – keikokai bola oficiálne založená koncom leta 2017. Študujeme bojové umenie bujinkan bugei (ninjutsu a bujutsu) pod hlavičkou Bujinkan Dōjō Prague a teda pod vedením shihana Pavla Slavíka.Tréninky s Ishizukou sensei byly pro Michala velkým zdrojem informací.
Z Japonska v roce 2015.
Pravidelné tréningy:

S tréningami začneme od 7. septembra v klubovni v Sokolovni (Mládežnícka 2, Trenčín - pri futbalovom štadióne) od 18:45 do 20:45. V tomto čase budú tréningy prebiehať pravidelne každý stvrtokMichal během svého tréninku na semináři v Praze.
Informácie pre záujemcov:

Tréningy sú otvorené pre všetkých záujemcov o bojové umenia od 15 rokov, mužov či ženy. Začať je možné kedykoľvek v priebehu roka. Pre začiatok stačí akékoľvek športové oblečenie a záujem učiť sa novým veciam. Ostatné veci potrebné pre tréning zapožičiame. V prípade záujmu o tréning alebo iných otázok ma neváhajte kontaktovať (kontakt viď nižšie).Informácie o inštruktorovi:

Michal sa bojovému umeniu bujinkan bugei venuje od roku 2010, kedy navštevoval tréningy v pražskom dōjō. V roku 2017 sa presťahoval do Trenčína. Aj naďalej sa však pravidelne zúčastňuje seminárov organizovaných v Prahe pod vedením Pavla Slavíka ako aj iných zahraničných učiteľov.Fotografie z cesty do Japonska v roce 2015
Zleva: Lea - Someya sensei - Michal.
Kontakt:Michal Ďurkovic
e-mail: michal.durkovic@bujinkanprague.com
telefón: 0948 965 207S přáteli v sushi baru během jejich studijní cesty do Japonska v roce 2015.